Çevre bilincinin artırılmasına yönelik en önemli adımlarımızdan biri de firmamızı, okul eğitim yeri gibi öğrencilere sunmamızdır.

 Geri dönüşüm tesisimize çok yoğun bir tempoda teknik gezi programları yapılmaktadır.
 Anaokulundan üniversitelere kadar her aşamadaki öğrenciye, seviyelerine göre ayrı ayrı slayt ve video gösterimlerimiz eğitim salonlarımızda verilmektedir. 

Geri Dönüşüm Eğitimleri


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

 


 Firmamız; Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği gereğince Küçükçekmece ve Başakşehir Belediyeleri ile imzalamış olduğu protokolle, uygulama planı dahilindeki tüm konutlarda, site ve apartman yönetimlerinde, okullarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, hastanelerde, otellerde, organize sanayi bölgelerinde, marketler ve satış noktaları ile alışveriş merkezlerinde, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması üzerine çalışmalarda bulunmaktadır.
 Firmamız bu çalışmalarını söz konusu uygulama planıyla hayata geçirmiş olup ulaşmak istediği tonaj ve kaynağında ayrıştırma konusundaki bilinçlendirme hedefi için aşama aşama program oluşturmuştur.

 

Geri Dönüşüm Toplama Çalışmaları


 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


 Dünya Çevre Günü Münasebetiyle Düzenlenen «Çevreye 3000 Dokunuş»  Başlıklı Dünyanın En Uzun Resim Yapımı 2012 Guinness Dünya Rekoru

 

Çevreye 3000 Dokunuş Dünyanın En Uzun Resim Yapımı 2012 Guinness Dünya Rekoru


 

 

 

 
     

 


 DENİZTEMİZ DERNEĞİ/TURMEPA  Doğaya, denizlerimize, göllerimize ve ırmaklarımıza zarar vermeyen temiz teknolojilerle üretim yaptığımız için firmamızı ödüllendirmiştir.

 

Üretim Ödüllerimiz

 

©2021 - Halkalı Kağıt Tüm Hakları Saklıdır.
TTR BİLİŞİM